Dzień Edukacji Narodowej 2022.

Dzień Edukacji Narodowej

Dzień Edukacji Narodowej to wyjątkowe święto dla wszystkich pracowników oświaty. Z tej okazji grupa „Żabki” wspólnie z wychowawcami Panią Małgorzatą Gętką, Panią Malwiną Szostek oraz  Panią Elżbietą Matuszak – nauczycielem rytmiki przygotowały przedstawienie pt. „ Praca w przedszkolu”. Przedszkolaki zaprezentowały się jak najlepiej umiały. Poprzez wiersze, piosenki i tańce podziękowały nauczycielom i pracownikom obsługi za trud włożony w ich edukację i wychowanie. Przedszkolaki za przygotowaną część artystyczną zostały nagrodzone gromkimi brawami. Pani dyrektor również podziękowała przedszkolakom za piękny program a do wszystkich pracowników przedszkola skierowała wiele ciepłych słów.

Miło nam Państwa poinformować, że Nagrodę Burmistrza Radzymina otrzymała Pani Michalina Gmurczyk, tytuł „Nauczyciela Roku 2022” zdobyła Pani Magdalena Wilkowska, specjalne wyróżnienie otrzymała Pani Anna Gwiazda – Dębek. Wyróżnienia otrzymały Pani Joanna Kursa, Pani Marta Kozicka, Pani Bożena Matera i Pan Mariusz Wardak.

Szczególne podziękowanie otrzymał ksiądz Łukasz Sikorski.

„Pracownikiem Roku 2022”został Pan Andrzej Wrona a wyróżnienia otrzymały Pani Gabriela Dobrzeniecka, Pani Marzena Paciorek i Pani Elżbieta Paluch.

Wszystkim nagrodzonym serdecznie gratulujemy