Dinopark

Wycieczka do ” Dinoparku „

Wycieczka do ” Dinoparku ” 19.05.2022 – grupy: Zajączki i Smerfy.
Dzisiaj nasze przedszkolaki odwiedziły niezwykłe miejsce – park dinozaurów. Poznały kilkanaście wybranych przedstawicieli tego wymarłego gatunku zwierząt oraz ich zwyczaje, sposoby zdobywania pokarmów. Pani przewodnik zaprezentowała dzieciom zbiory wystawy geologiczno – paleontologicznej . W hali 3D dowiedzieliśmy się dlaczego wyginęły dinozaury, obejrzeliśmy wybuch wulkanu oraz wykluwanie się małego dinozaura. Przedszkolaki poszukiwały również „złota „- w nagrodę otrzymały dyplomy i „złote” – pamiątkowe monety. Po zjedzeniu pysznego posiłku dzieci skorzystały z bardzo bogato wyposażonej sali zabaw ” Figloraj”. Do dyspozycji było także, Planetarium, Kraina bajek, duży plac zabaw, gdzie przedszkolaki wspólnie odkopały szkielet tyranozaura. To bardzo udana i ciekawa wyprawa dla naszych dzieci. Pogoda dopisała humory również.