Dzień Babci i Dziadka

Dzień Babci i Dziadka

Dzień Babci i Dziadka

Na nasze smutki mają słodkie i pyszne rozwiązanie, znajdą radę na każde zmartwienie – to nasze kochane Babcie i Dziadkowie. 21, 22 stycznia to szczególne dni w roku, w których możemy wyrazić naszą wdzięczność za ich trud i oddanie oraz wszystko to, co od nich otrzymujemy – to Dzień Babci i Dzień Dziadka.
Przedszkole również pragnie złożyć Państwu najlepsze życzenia, szczególnie zdrowia, radości ze spędzanego czasu z wnukami, spełnienia marzeń, spokoju, pogody ducha, i dużo kreatywności (której i tak Wam nie brakuje) na zabawy z wnukami. Sto lat!
Nasze przedszkolaki z tej okazji też przygotowały występy artystyczne, by w ten sposób wyrazić swoją wdzięczność.
Poniżej linki do każdej grupy

Dzień Babci i Dziadka 2022 – Zajączki

Dzień Babci i Dziadka 2022 – Smerfy

Dzień Babci i Dziadka 2022 – Żabki

Dzień Babci i Dziadka 2022 – Myszki

Dzień Babci i Dziadka 2022 – Rybki

Dzień Babci i Dziadka 2022 – Misie

Dzień Babci i Dziadka 2022 – Biedronki

Dzień Babci i Dziadka 2022 – Sówki

Dzień Babci i Dziadka 2022 – Kotki

Close Menu
×

Koszyk

Skip to content