Pasowanie na Przedszkolaka

Pasowanie na Przedszkolaka

29.11.2019
Uroczystość „Pasowania na przedszkolaka”

Najmłodsze grupy przedszkolaków : „Smerfy” i „Sówki” stały się „prawdziwymi” przedszkolakami. W obecności swoich rodziców, Dyrekcji placówki oraz wychowawców złożyli ślubowanie. Nasze maluchy otrzymały pamiątkowe dyplomy oraz maskotki- spisały się na medal. Po części oficjalnej wszyscy bawiliśmy się przy muzyce ,a dzieci podejmowały się wykonania różnych zadań wymagających od nich odwagi . Było wesoło . Na zakończenie każda z grup przeszła do swoich sal , gdzie odbył się słodki poczęstunek dla wszystkich. Była też niespodzianka – tort z okazji 40-lecia naszego przedszkola. Rodzice oraz dzieci obejrzeli prezentację związaną z jubileuszem i wspólnie wykonali plakat pt,: „Kocham moje przedszkole” . Ten wspólnie spędzony czas na długo zostanie w naszej pamięci Dziękujemy wszystkim Rodzicom za współorganizację tej uroczystości.

Close Menu
×

Koszyk

Skip to content