Bal

Impreza karnawałowa ​„Trele Morele”

„Trele Morele” to temat tegorocznej imprezy karnawałowej. Tego dnia już od rana w przedszkolu pojawiały się kolorowe postacie. Przebierańcy świetnie się bawili w rytm wesołej i skocznej melodii. Na sali podczas pląsów robiło się kolorowo, wszyscy bawili się wesoło, uśmiech nie znikał z twarzy mimo chwilowego zmęczenia. Podczas odpoczynku był poczęstunek. Największy zachwyt wywarł na dzieciach pokaz kolorowych świateł oraz dym. Bal umożliwił dzieciom i wychowawcom spędzenie czasu w miłej atmosferze. Wspólna zabawa przyniosła wiele radości naszym wychowankom, to było głównym celem tego balu. Kiedy czas zabawy dobiegł końca dzieci z żalem opuszczały balową salę. Szkoda, że następny bal dopiero za rok.