Wizyta Pierwszej Damy

Wizyta Pierwszej Damy

Dnia 30 stycznia 2020r. Przedszkole nr 2 w Radzyminie odwiedziła Pierwsza Dama Rzeczpospolitej Polskiej Pani Agata Kornhauser-Duda. Podczas wizyty Pierwsza Dama obejrzała spektakl przygotowany przez przedszkolaków, uczestniczyła w zajęciach dydaktycznych oraz spotkała się z pedagogami oraz przedstawicielami lokalnych władz.

Małżonka Prezydenta rozpoczęła swoją wizytę od serdecznego przywitania przez dzieci, które następnie poprowadziły gościa do sali głównej, w której dzieci z grup II i III przygotowały przedstawienie opowiadające historię patrona przedszkola.

Po spektaklu przyszła kolej na przemówienia Pani Dyrektor Magdaleny Jarzębskiej-Kopka, Pana Burmistrza Krzysztofa Chacińskiego oraz Pani Agaty Kornhauer-Duda. Pierwsza Dama w swoim przemówieniu odniosła się do świetnych warunków w jakich uczą się dzieci, nowoczesności placówki, położenia i wyposażenia budynku przedszkola, bogatej oferty edukacyjnej i wychowawczej oraz podkreśliła istotność uczestniczenia przedszkola w licznych akcjach charytatywnych.

Następnie Pierwsza Dama uczestniczyła w zajęciach dydaktycznych przygotowanych przez Panią Agatę Wilkowską w grupie czterolatków  oraz przeczytała dla przedszkolaków utwór Czesława Janczarskiego pt. „Zabawa Karnawałowa”.

Ostatnim elementem wizyty była rozmowa z pedagogami o osiągnięciach placówki i stosowanych w niej innowacyjnych metodach pracy.

O wizycie można też przeczytać na stronie Prezydenta RP – tutaj

Close Menu
×

Koszyk

Skip to content