Zakończenie niebieskich igrzysk.

Niebieskie Igrzyska 2024

W tym roku nasze przedszkole po raz pierwszy włączyło się do akcji #NiebieskieIgrzyska organizowane przez #Instytut Wspomagania Rozwoju Dziecka.
Wydarzenie to miało na celu pogłębienie świadomości na temat autyzmu,
pokazanie, że każdy może być sportowcem i osiągnąć sukces na miarę swoich możliwości.

W ramach Niebieskich Igrzysk z Instytut Wspomagania Rozwoju Dziecka w naszym przedszkolu w miesiącu kwietniu były organizowane różne przedsięwzięcia m.in.:

• zajęcia edukacyjne prowadzone przez psychologa, pedagoga specjalnego, logopedę, nauczycieli współorganizujących kształcenie specjalne;
  • Niebieski Bieg przy udziale Pana Samer Tui oraz Pani Moniki Mrowińskiej;
  • Niebieskie Igrzyska tj. cześć sportowa a w niej różne zabawy i Konkurencje, które służyły integracji oraz wzmocnieniu więzi; zumba prowadzona przez nasze Panie z przedszkola; wypuszczanie balonów, niebieski poczęstunek organizowany przez rodziców w naszym przedszkolu.

Dziękujemy wszystkim osobom, które włączyły się w przygotowanie tego przedsięwzięcia za pomoc !!

https://fb.watch/s5jiZY0MfX/ – Filmik