Zajączki – Mama Nikoli – Zawód fryzjer

Zajączki – Mama Nikoli – Zawód fryzjer

05.03.2020
Zajączki – Mama Nikoli – Zawód fryzjer

W czwartek 5 marca 2020 r mieliśmy przyjemność gościć w naszym przedszkolu mamę Nikoli, wykonującą zawód fryzjera. Pani fryzjerka opowiedziała przedszkolakom o swojej pracy, pokazała swoje narzędzia i urządziła dzieciom mały pokaz pracy fryzjera, co wywołało mnóstwo emocji. Ponadto zaprezentowała atrybuty fryzjera: pelerynę, różnego rodzaju grzebienie, szczotki, nożyczki, suszarkę, lokówkę, i wiele innych. Następnie wykonała wymyślne fryzury wszystkim dzieciom. Największym zainteresowaniem wśród chłopców cieszył się tzw. „irokez”, natomiast wśród dziewczynek zapanowało istne szaleństwo: koki oraz lakier z brokatem. Po tak wspaniałym spotkaniu każdy na pewno z chęcią będzie chodził do fryzjera. Serdecznie dziękujemy Pani Eli za wspólnie spędzony czas oraz życzymy wielu sukcesów w pracy zawodowej.

Close Menu
×

Koszyk

Skip to content