Festyn rodzinny

15.06.2022

W dniu 15 czerwca odbył się festyn naszej przedszkolnej rodziny. Cieszymy się z wysokiej frekwencji. Spotkanie rozpoczęło się od przedstawienia pt „Smerfy”. W role aktorów wcielili się zarówno rodzice jak i kadra naszego przedszkola. Po występie na uczestników czekało mnóstwo atrakcji a wśród nich m.in dmuchańce, kucyki, kulkobus, zagroda zwierząt, malowanie buziek, warkoczyki, warsztaty decoupage, wytwórnia koralików oraz klocki lego. Nie zabrakło też strefy gastronomicznej z pyszną grochówką, pieczonymi kiełbaskami,watą cukrową i popcornem oraz słodkiej cukierenki. Dziękujemy firmie MyCatering oraz rodzicom za wsparcie tej inicjatywy. Podczas pikniku odbyła się również loteria fantowa, z której dochód przeznaczymy na wsparcie leczenia naszego przedszkolaka Jasia. Wśród zaproszonych gościliśmy Burmistrza Radzymina Pana Krzysztofa Chacińskiego, Przewodniczącą Rady Miejskiej w Radzyminie Panią Elżbietę Darkę oraz Kierownika Biura Oświaty Pana Krzysztofa Czubę. Do obchodów włączyli się także harcerze z dwoch drużyn 64 RDH BÓR i 64 RDH Czerwone Maki Dziękujemy za to spotkanie i do zobaczenia za rok.