Dyżur wakacyjny

Informujemy, że dyżur wakacyjny nasze przedszkole będzie pełnić od 01.07.2024 r do 09.08.2024 r.
Natomiast od 12.08.2024 do 31.08.2024 r. przedszkole jest nieczynne z powodu przerwy technicznej

UWAGA!

Podczas dyżuru wakacyjnego nie gwarantujemy, że dziecko trafi do swojej grupy oraz, że będzie pod opieką swoich dotychczasowych wychowawców.

Aby zapisać dziecko na dyżur wakacyjny należy wypełnić i podpisać „WNIOSEK O PRZYJĘCIE DZIECKA NA DYŻUR WAKACYJNY oraz ZASADY ORGANIZACJI ZAJĘĆ OPIEKUŃCZYCH W WAKACJE i złożyć osobiście w sekretariacie przedszkola lub przesłać podpisany scan pisma na adres mailowy przedszkola: przedszkole2@radzymin.pl od dnia 27.05.2024 r do 14.06.2024 r.

UWAGA!!!

Ważną zmianą, na którą należy zwrócić uwagę w tym roku jest fakt, że za wyżywienie podczas dyżuru wakacyjnego należy wnieść opłatę „z góry” do 21 czerwca 2024 r. na konto:

MyCatering   59 1160 2202 0000 0003 8957 8320

Natomiast opłata za godziny pobytu zostanie rozliczona „z dołu” – za lipiec w sierpniu, za sierpień we wrześniu.
Stawka żywieniowa za okres wakacyjny pozostaje bez zmian – 14 zł  za dzień  za 3 posiłki (śniadanie, obiad, podwieczorek). Nie ma możliwości wyboru posiłków.

Wnioski złożone po terminie nie będą rozpatrywane. Brak wpłaty za wyżywienie będzie skutkować wykreśleniem dziecka z dyżuru wakacyjnego.

Rodzice, którzy chcą upoważnić dodatkowe osoby do odbioru dziecka z przedszkola (inne niż te, które są już upoważnione w 4parents) proszone są o wypełnienie karty upoważnienia

*Wniosek o przyjęcie dziecka na dyżur wakacyjny, Zasady organizacji zajęć opiekuńczych w wakacje  oraz karta upoważnienia do odbioru dziecka jest do pobrania w załączniku lub w formie papierowej na terenie przedszkola.

Zarządzenie Dyrektora

Zasady organizacji zajęć opiekuńczych

Wniosek o przyjęcie dziecka

– dokument do pobrania