Wycieczka do Muzeum Narodowego – Grupa IV i V

Wycieczka do Muzeum Narodowego – Grupa IV i V

12.11.2019
Wycieczka do Muzeum Narodowego w Warszawie

Wyprawa do muzeum to dla dzieci niezwykle przeżycie, zwłaszcza , że po raz pierwszy w swoim życiu przekroczyły próg tego ogromnego budynku pełnego tajemniczych przedmiotów. W muzealnych galeriach nasze najmłodsze dzieci mogły poznawać świat, rozwijać wrażliwość na piękno, uczyć się wyrażania opinii oraz dzielenia odczuciami i emocjami. Wszystkie przedszkolaki obejrzały świat zagadkowych obrazów i rzeźb, pięknego rzemiosła i zaskakujących pomysłów współczesnego wzornictwa, w tym również zabawek. . Dzieci uczestniczyły w zajęciach, podczas których obejrzały ciekawe dzieła sztuki, dotknęły przedmiotów potrzebnych do ich stworzenia oraz same zamieniły się w artystów. Szukały w obrazach barw podstawowych i pochodnych oraz same próbowały uzyskać wszystkie kolory tęczy. Zajęcia muzealne odbyły się w galeriach muzeum oraz w salach edukacyjnych.

Close Menu
×

Koszyk

Skip to content