Tańce rewii i musically

Tańce rewii i musically

Tańce rewii i musically
19 października 2020 r

Poniedziałek – 19 października 2020 roku – był dla naszej społeczności przedszkolnej niezwykłym dniem – gościliśmy artystów, dzięki którym dzieci mogły podziwiać tańce ze znanych – światowych kabaretów, rewii i musicali.
Ze względu na obecną – pandemiczną- sytuację zachowano wszelkie środki ostrożności- prezentacja w różnych godzinach z uwzględnieniem podziału na grupy wiekowe , odstępy na sali w wyznaczonych sektorach , maseczki dla personelu. Nasze przedszkolaki obejrzały tańce z kilku bardzo znanych i lubianych filmów m.inn.: ,,Grease”, ,,Mamma Mia!”, „Deszczowa piosenka”, taniec ,,Kan – Kan”, występ zespołu „Boney M”, taniec Footloose. Dla wszystkich uczestników było to ciekawe , pełne emocji doświadczenie. Musicale są dobrą zabawą – zarówno dla dorosłych , jak i tych najmłodszych. Wzruszają, śmieszą, rozczulają …takich właśnie emocji doznały nasze przedszkolaki słuchając utworów musicalowych i oglądając choreografię do nich wytańczoną przez młodych tancerzy.

Close Menu
×

Koszyk

Skip to content