Światowy Dzień Świadomości Autyzmu.

Światowy Dzień Świadomości Autyzmu.

Światowy Dzień Świadomości Autyzmu.

„Rozumiem, akceptuję, podziwiam” pod takim hasłem obchodziliśmy Światowy Dzień Świadomości Autyzmu. Tego dnia wszystkie przedszkolaki razem z Paniami przyszły ubrane na niebiesko. Swoje przygotowania zaczęliśmy od obejrzenia bajki pt. ” Jaś i niebieskie motyle”, była ona wprowadzeniem do tematyki autyzmu, następnie przedszkolaki wykonały pracę plastyczną – motyla w barwach niebieskich. Kolejnym krokiem było wspólne wyjście na spacer wokół przedszkola i wypuszczenie niebieskich balonów. Każda grupa zabrała ze sobą transparent, który był wykonany w ramach wewnątrzprzedszkolnego konkursu. Zwycięska grupa otrzyma nagrodę główną, a pozostałe grupy nagrodę pocieszenia.

Close Menu
×

Koszyk

Skip to content