Pierwszy dzień wiosny

Pierwszy dzień wiosny

21.03.2022
Pierwszy dzień wiosny

Pierwszy dzień wiosny! Dzisiaj wszystkie przedszkolaki uroczyście powitały „Wiosnę” i jednocześnie pożegnały „Zimę” w tradycyjny sposób. Kukły symbolizujące odchodzącą zimę zostały spalone, a „Wiosenki ozdobiły przedszkolny hol. Obrzędowi spalenia „Marzanny” asystowali strażacy, którzy pilnowali bezpieczeństwa dzieci i całego terenu. Po zakończeniu ognisko zostało ugaszone, a dzieci mogły obejrzeć z bliska samochód strażacki oraz jego wyposażenie. Jeden ze strażaków przybliżył dzieciom specyfikę tego trudnego i niebezpiecznego zawodu. Dzieci mogły wejść do wnętrza samochodu strażackiego- obowiązkowa- sesja fotograficzna. Na efekty naszego obrzędu nie trzeba było czekać- mamy piękną wiosenną pogodę. Bardzo dziękujemy dzielnym strażakom- Ochotnicza Straż Pożarna w Radzyminie

Close Menu
×

Koszyk

Skip to content