Obchody Dnia Przedszkolaka

Obchody Dnia Przedszkolaka

Obchody Dnia Przedszkolaka

Z okazji obchodów Międzynarodowego Dnia Przedszkolaka w naszym przedszkolu już po raz 3 została zorganizowana Mini Olimpiada dla wszystkich przedszkolaków. Olimpiadę rozpoczęła krótka rozgrzewka przy muzyce. Każda z grup brała udział w konkurencjach sportowych przygotowanych przez swoich wychowawców. Gry i zabawy sportowe a wśród nich – tunele, zjeżdżalnie, rzut do celu, skoki w workach, przeciąganie liny, tory przeszkód, skoki w dal, ścieżka sensoryczna dostarczyły dzieciom wiele radości ale również zdrowej rywalizacji. Na zakończenie tego szczególnego dnia wszystkie grupy otrzymały z rąk Pani Dyrektor Magdaleny Jarzębskiej- Kopka pamiątkowe dyplomy.

Wszystkim Przedszkolakom życzymy samych sukcesów w nauce jak i radości i uśmiechu każdego dnia.

Close Menu
×

Koszyk

Skip to content