Nasza kadra

P2 Radzymin kadra

Grupa I (6 latki)

mgr Bożena Matera – nauczyciel mianowany

Marta Szulecka – nauczyciel stażysta

Woźna oddziałowa – Bożena Wyszyńska

Grupa II (5 latki)

mgr Wiesława Kozyra – nauczyciel dyplomowany

Katarzyna Przybysz – nauczyciel stażysta

Woźna oddziałowa – Małgorzata Rembelska

Grupa III (5 latki)

mgr Magdalena Puciłowska – nauczyciel kontraktowy

Nauczyciel wspomagający mgr Natalia Konkol – nauczyciel kontraktowy

mgr Malwina Szostek – nauczyciel stażysta

Woźna oddziałowa – Marzena Paciorek

Grupa IV (3 latki)

mgr Magdalena Wilkowska – nauczyciel mianowany

Małgorzata Getka – nauczyciel dyplomowany

Nauczyciel wspomagający mgr Małgorzata Kujawa – nauczyciel kontraktowy

Edyta Wyszyńska – pomoc nauczyciela

Elżbieta Paluch – woźna oddziałowa

Grupa V (2,5 – 3 latki)

mgr Michalina Gmurczyk – nauczyciel mianowany

mgr Magdalena Białkowska – nauczyciel mianowany

Anna Polak – pomoc nauczyciela

Marzanna Kosicka – woźna oddziałowa

Grupa VI (3 – 4 latki)

mgr Marta Kozicka – nauczyciel kontraktowy

mgr Bożena Matera – nauczyciel mianowany

mgr Agata Wilkowska – nauczyciel dyplomowany

Paulina Pałaszewska – woźna oddziałowa

Grupa VII (4 latki)

mgr Małgorzata Lis – nauczyciel kontraktowy

mgr Anna Gwiazda-Dębek – nauczyciel kontraktowy

Elżbieta Jerzewska – woźna oddziałowa

Grupa VIII (4 – 5 latki)

mgr Emilia Tyska – nauczyciel kontraktowy

Anna Białkowska – nauczyciel dyplomowany

Monika Portacha – woźna oddziałowa

Grupa IX (6 latki)

mgr Monika Wojciechowska – nauczyciel mianowany

mgr Agata Wilkowska – nauczyciel dyplomowany

Anna Kuchta – woźna oddziałowa


W skład zespołu sprawującego opiekę nad dziećmi wchodzą specjaliści:

Psycholog – mgr Kinga Szarota – nauczyciel kontraktowy
Reedukator/Pedagog Specjalny – mgr Halina Przetacka – nauczyciel kontraktowy
Oligofrenopedagog/Terapeuta SI – mgr Mariusz Wardak – nauczyciel mianowany
Logopeda – mgr Joanna Kursa – nauczyciel stażysta
Nauczyciel rytmiki – mgr Elżbieta Matuszak
Religia – Jolanta Pergoł



Ponad to w skład zespołu wchodzą również:

sekretarka – Gabriela Dobrzeniecka
woźna – Ewa Szymańska
dozorca – Andrzej Wrona
dozorca – Paweł Gałucha
nauczyciel – Iwona Łykowska
nauczyciel – Katarzyna Kowalik
nauczyciel – Milena Przybysz
nauczyciel – Katarzyna Tak-Ogonowska 
nauczyciel Małgorzata Pawłowska
nauczyciel Ewa Zawadzka
pomoc nauczyciela Bożena Kasperek

Close Menu
×

Koszyk

Skip to content