Nasza kadra

P2 Radzymin kadra

Grupa I (6 latki)

mgr Magdalena Białkowska – nauczyciel mianowany

Anna Białkowska – nauczyciel dyplomowany

woźna oddziałowa Marzanna Kosicka

Nauczyciel wspomagający – mgr Małgorzata Kujawa– nauczyciel kontraktowy

Grupa II (5 latki)

mgr Monika Wojciechowska – nauczyciel mianowany

mgr Agata Wilkowska – nauczyciel dyplomowany

woźna oddziałowa Anna Kuchta

Grupa III (5 latki)

mgr Ewa Zawadzka – nauczyciel dyplomowany

mgr Bożena Matera – nauczyciel mianowany

woźna oddziałowa Bożena Wyszyńska

Grupa IV (4 latki)

mgr Wiesława Kraszewska – nauczyciel dyplomowany

mgr Milena Przybysz – nauczyciel kontraktowy

woźna oddziałowa Małgorzata Rembelska

Grupa V (3 latki)

mgr Emilia Tyska – nauczyciel kontraktowy

mgr Katarzyna TakOgonowska – nauczyciel kontraktowy

woźna oddziałowa Monika Portacha

Grupa VI (2,5 – 3 latki)

mgr Marta Kozicka – nauczyciel kontraktowy

mgr Bożena Matera – nauczyciel kontraktowy

mgr Magdalena Jarzębska – Kopka – nauczyciel dyplomowany

Pomoc nauczyciela – Anna Polak
woźna oddziałowa Elżbieta Paluch

Grupa VII (3 latki)

mgr Anna Gwiazda-Dębek – nauczyciel kontraktowy

mgr Małgorzata Lis – nauczyciel kontraktowy

pomoc nauczyciela – Edyta Wyszyńska
woźna oddziałowa Elżbieta Jerzewska

Grupa VIII (4 latki)

mgr Małgorzata Pawłowska – nauczyciel kontraktowy

mgr Magdalena Puciłowska – nauczyciel kontraktowy

nauczyciel wspomagający –mgr Patrycja Piecychna

woźna oddziałowa Marzena Paciorek

Grupa IX (6 latki)

Małgorzata Getka – nauczyciel dyplomowany

mgr Michalina Gmurczyk – nauczyciel mianowany

woźna oddziałowa Bożena Kasperek


W skład zespołu sprawującego opiekę nad dziećmi wchodzą specjaliści:

Psycholog – mgr Kinga Szarota – nauczyciel kontraktowy
Reedukator/Pedagog Specjalny – mgr Halina Przetacka – nauczyciel kontraktowy
Oligofrenopedagog/Terapeuta SI – mgr Mariusz Wardak – nauczyciel mianowany
Logopeda – mgr Dorota Jurczak – nauczyciel mianowany
Nauczyciel rytmiki – mgr Elżbieta Matuszak
Religia – Jolanta Pergoł



Ponad to w skład zespołu wchodzą również:

sekretarka – Gabriela Dobrzeniecka
woźna – Ewa Szymańska
dozorca – Andrzej Wrona
dozorca – Eugeniusz Przybysz
nauczyciel – Iwona Łykowska
nauczyciel – Magdalena Wilkowska
nauczyciel – Katarzyna Kowalik
woźna oddziałowa – Paulina Pałaszewska

Close Menu
×

Koszyk

Skip to content