Legendy psiejskie czarodziejskie

Legendy psiejskie czarodziejskie

Legendy psiejskie czarodziejskie

W dniu 25.10. nasze przedszkole odwiedzili prawdziwi artyści teatralni. Tym razem aktorzy zaprezentują naszym podopiecznym przedstawienie pt. „Legendy psiejskie czarodziejskie.” Co wyniknie ze spotkania sympatycznego kundelka Kajtka z Dobrą Wróżką Niezwykła przygoda! Wróżka zabiera pieska w baśniową podróż: a to na spotkanie z Syrenką z czasów Warsa i Sawy, a to na spotkanie ze Smokiem Wawelskim, a nawet na sabat czarownic na Łysej Górze. W pięknej, baśniowej konwencji przekazujemy dzieciom wiedzę o polskiej historii zaklętej w legendach.
Wydarzenie miało charakter interaktywny. Odbyło się w reżimie sanitarnym z podziałem na grupy starsze i młodsze. Kolejny raz nasze przedszkolaki doświadczyły niezapomnianych wrażeń. Dziękujemy.

Close Menu
×

Koszyk

Skip to content