Projekt "Pyza – Podróżniczka z Alwerni"

Pyza – Podróżniczka z Alwerni – wrzesień 2022

Pyza – Podróżniczka z Alwerni do Radzymina przyjechała, grupa Zajączków szybko ją pokochała. Maluszki Pyzę do Pani Dyrektor zaprowadziły i okolicę przedszkola przedstawiły.
Pyza na placu zabaw, super się bawiła i obok przedszkola 2 stadniny zobaczyła.
Była wycieczka na Komisariat tam Pyza komendanta poznała i bardzo chętnie do zdjęć pozowała.
Gdy katar złapie to już wie, gdzie przychodnia zdrowia znajduje się. Obok przez piękną jesienną aleję do Urzędu trafić chciała, lecz zaciekawiła ją Biblioteka i tam poleciała.
Chodząc po Radzyminie Straż odwiedziła i Pana Burmistrza w parku zobaczyła. Pan Burmistrz na tle Urzędu z Pyzą pozował i dumnie Radzymin reprezentował.
Przy Urzędzie Kościół stoi , Pyza tam zajrzała i zabytkową dzwonnicę obejrzała.
Była też ciekawa co Radzymin skrywa i w Kościele Jana Pawła II Papieski samochód obejrzała.
Z grupą Zajączków robiła szaszłyki , bo jesień przynosi pyszne smakołyki.
Ostatniego dnia zwiedzania Coca -Colę odwiedziła i z wychowawcą Zajączków zdjęcie zrobiła. Przez park z fontanną jeszcze pospacerowała i na koniec zanim wskoczyła do kartonika, odwiedziła Domek Ogrodnika. O Księżnej Eleonorze Czartoryskiej poczytała i do Alwerni powrócić musiała.