Z dumą informujemy, że nasze przedszkole zdobyło wyróżnienie w II edycji Festiwalu Piosenki o Zdrowiu „Śpiewaj na zdrowie”. Wydarzenie to zorganizowało publiczne przedszkole Kraina Przedszkolaka pod patronatem Burmistrza Radzymina Krzysztof Chaciński . Z naszej placówki zaprezentowały swoje talenty wokalne dziewczynki z gr. Kotki. Było wiele emocji, zabawy oraz wspaniałej atmosfery. Ogromne brawa dla wszystkich małych artystów za odwagę, zaangażowanie i piękny występ!