Dyżur wakacyjny 2022

Szanowni Państwo!

Informujemy, że dyżur wakacyjny w bieżącym roku szkolnym nasze przedszkole będzie pełnić w miesiącu lipcu i sierpniu
z wyłączeniem dwóch ostatnich tygodni lipca tj. od 18.07 do 31.07.2022 r.

• Przerwa techniczna spowodowana jest bieżącymi pracami konserwacyjno-remontowymi oraz urlopami pracowników.

• Nie jesteśmy w stanie zagwarantować, że dziecko trafi do swojej grupy oraz, że będzie pod opieką swoich dotychczasowych wychowawców.

• Aby zapisać dziecko na dyżur wakacyjny należy wypełnić „Deklarację zgłoszenia dziecka na dyżur wakacyjny” i złożyć ją osobiście w sekretariacie przedszkola lub przesłać podpisany scan pisma na adres mailowy przedszkola: przedszkole2@radzymin.pl do dnia 14 czerwca 2022 r.

• Wnioski złożone po terminie nie będą rozpatrywane.

• Rodzice, którzy chcą upoważnić dodatkowe osoby do odbioru dziecka z przedszkola (inne niż te, które są już upoważnione w 4parents) proszone są o wypełnienie karty upoważnienia
    *deklaracja oraz karta upoważnienia do odbioru dziecka jest do pobrania w załączniku lub w formie papierowej na terenie przedszkola.

Bardzo prosimy o rozważne podejmowanie decyzji o wyborze terminu dyżuru wakacyjnego.

Wniosek o przyjęcie dziecka na dyżur wakacyjny

– dokument do pobrania

Radzymin upoważnienie do odbioru dziecka

– dokument do pobrania