Centrum Nauki Kopernik

Centrum Nauki Kopernik

Centrum Nauki Kopernik

Dziś dzieci z grupy Żabki wybrały się na wycieczkę do Centrum Nauki Kopernik. Byliśmy bardzo podekscytowani ta wyprawą. W tym wielkim gmachu czekało na nas wiele naukowych atrakcji. To świat samodzielnego eksperymentowania. Podczas zwiedzania najbardziej zaciekawił nas robot, fontanna powietrzna, mydlana ściana, bęben bijący w rytm naszego serca, zabytkowe rowery. Najbardziej podobało nam się na wystawie Bzzz! Odkrywaliśmy tam różne rzeczy, poznawaliśmy tropy zwierząt, słuchaliśmy ich odgłosów, patrzyliśmy przez peryskop i lornetkę. Poznawaliśmy właściwości wody i powietrza. Mogliśmy tam wesoło bawić się : oglądać cienie, układać klocki, zjeżdżać, wspinać się chować w różnych zakamarkach. Dziś mogliśmy się uczyć poprzez zabawę. Mamy nadzieję na więcej takich wyjść.

Close Menu
×

Koszyk

Skip to content